O nas

      

Szanowni Państwo,

Witamy na stronie internetowej www.nomak.pl.

Działamy na rynku już od ponad 12 lat oferując Państwu wyłącznie najwyższej jakości produkty ekologiczne oraz naturalne kosmetyki.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem renomowanych niemieckich firm takich jak:
-Krauterhaus Sanct Bernhard
-Olmuhle Solling
-Naturprodukte Dr. Pandalis 
-Herbaria Krauterparadies
-Tropicai

Posiadamy certyfikat obrotu żywnością ekologiczną PL-EKO-04. W ofercie posiadamy przede wszystkim oleje na zimno tłoczone, bio soki owocowe, ziołowe i owocowe herbatki oraz suplementy diety. Wszystkie produkty pochodzą od niemieckich producentów i są przygotowywane z zachowaniem surowych norm higienicznych. Każdy z naszych dostawców posiada certyfikat obrotu żywnością oraz certyfikat rolnictwa ekologicznego.

Proponowane przez nas kosmetyki pozbawione są szkodliwych substancji, alergenów i parabenów. Produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty i nie są testowane na zwierzętach. 

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich osób, które cenią wysoką jakość produktów i dbają o zdrowy styl życia. 

Zakupy w naszym sklepie zapadną Państwu w pamięć jako sprawne, szybkie i bezpieczne. Jako wyłączny dystrybutor gwarantujemy najniższe ceny na rynku.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną (32 22 10 280), mailową (info@nomak.pl) lub poprzez chat dostępny w prawym dolnym rogu strony. Nasza wykwalifikowana kadra z radością odpowie na Państwa pytania. 

Nasze produkty to droga do zdrowego trybu życia!  

Serdecznie zapraszamy,
Załoga sklepu www.nomak.pl


powrót